facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - czerwiec 2018

29 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Głównym punktem czerwcowego posiedzenia Rady Miejskiej była ocena wykonania budżetu za 2017 rok i udzielenie absolutorium Burmistrzowi Miasta Chojnowa. Radni byli jednogłośni.
czytaj dalej »
29 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci na letnie zajęcia oraz warsztaty. Zobacz wakacyjny program.
czytaj dalej »
29 czerwiec 2018, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 29 czerwca do 5 lipca 2018 roku.

czytaj dalej »
28 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 2

Jedna z najcenniejszych chojnowskich kaplic grobowych doczekała się nowego dachu! Sprawdziliśmy jak się prezentuje i przygotowaliśmy dla Was małe porównanie przed i po inwestycji.

czytaj dalej »
28 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia, że często zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. O tym, jak bezpiecznie spędzić wakacje, w szkołach gminy Chojnów i Miłkowice przypominali funkcjonariusze z Rewiru Dzielnicowych Komisariatu Policji w Chojnowie.
czytaj dalej »
28 czerwiec 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (29 czerwca) seanse filmu „Dziedzictwo. Hereditary” w legnickim kinie Helios.

czytaj dalej »
27 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W trakcie czerwcowego posiedzenia Rady Gminy Chojnów odbyło się głosowanie nad absolutorium dla Wójta Gminy Chojnów. Rajcowie jednogłośnie podzielili zdanie Regionalnej Izby Obrachunkowej i udzielili włodarzowi absolutorium, nie szczędząc przy tym słów uznania i poparcia dla prowadzonej polityki finansowej. Uznanie dla wójta podtrzymane zostało także podczas głosowania nad... obniżeniem jego wynagrodzenia.

czytaj dalej »
27 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Poszukiwane są osoby, które zechciałyby przygarnąć psa. Domu adopcyjnego szuka szuka pięć szczeniaków - 4 suczki i 1 samiec.

czytaj dalej »
26 czerwiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy zapis wideo z czerwcowej sesji Rady Gminy, jaka miała miejsce w dniu dzisiejszym w sali posiedzeń Urzędu Gminy Chojnów.

czytaj dalej »
26 czerwiec 2018, Partnerstwo,

Chcesz wybudować własny dom jednorodzinny, ale obawiasz się, że jego utrzymanie będzie związane z bardzo wysokimi kosztami? W takim przypadku warto zapoznać się z nowoczesnymi projektami domów – dzięki nim możemy wybudować dom niedrogi także w codziennej eksploatacji.

czytaj dalej »