facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - lipiec 2018

31 lipiec 2018, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Szybkie połączenia komunikacyjne i wygodny transport z Polski do różnych miast w Niemczech to oferta przeznaczona dla wielu podróżnych, którzy w krótkim czasie, tanio, wygodnie i bezpiecznie potrzebują dojechać do określonego miejsca w Niemczech. Dzięki dogodnej sieci połączeń wszyscy, którzy na co dzień mieszkają i pracują za zachodnią granicą, lecz często odwiedzają Polskę, mogą łatwo, bezpieczniei szybko dostać się w dowolne miejsce Niemiec.

czytaj dalej »
31 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 1
1 sierpnia o godzinie 17:00 w całym mieście usłyszymy trwający trzy minuty ciągły, modulowany dźwięk syren - będzie to trening systemu ostrzegania i alarmowania.
czytaj dalej »
31 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Przed godziną 11:00, na autostradzie A4 na wysokości Chojnowa doszło do poważnego wypadku ciężarówki i samochodu osobowego. Jezdnia w kierunku Wrocławia między węzłami Jadwisin a Chojnów jest zablokowana.
czytaj dalej »
30 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Ulica Kraszewskiego to kolejna chojnowska ulica, która doczekała się nowego chodnika. Prace w tym miejscu powoli dobiegają do końca i już teraz możemy oglądać efekty.
czytaj dalej »
30 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Wydział do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Legnicy prowadzi czynności poszukiwawcze za osobą zaginioną Angeliką Katarzyną Steinborn (17 lat). Zaginiona w dniu 28.07.2018 r. wyszła z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powróciła. Każdy kto mógł widzieć zaginioną lub ma jakiekolwiek informacje o miejscu jej pobytu proszony jest o kontakt z Policją.

czytaj dalej »
30 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Od dzisiaj możesz kupić bilet na seans w chojnowskim kinie Kultura nie ruszając się z domu! Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji wprowadza system zakupu biletów przez internet.

czytaj dalej »
30 lipiec 2018, PWSZ im. Witelona w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0

Jeszcze tylko do 6 sierpnia trwa rekrutacja na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy!

czytaj dalej »
29 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Na autostradzie A4, między węzłami Krzywa a LSSE Obszar Krzywa doszło do poważnego wypadku z udziałem 5 pojazdów, w tym busa. Są ranni. Autostrada w kierunku granicy jest zablokowana.
czytaj dalej »
27 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0

20 lipca w Domu Schrama z mieszkańcami Chojnowa spotkał Miejski Rzecznik Konsumentów w Legnicy. Akcja stanowiła okazję do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych w zakresie ochrony konsumenckiej. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze stronychojnowian.

czytaj dalej »
27 lipiec 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przez możliwymi burzami z gradem.
czytaj dalej »