facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - sierpień 2015

04 sierpień 2015, UG Chojnów, Wszystkich komentarzy: 3
Z uwagi na utrzymujące się wysokie temperatury, w dniach 04.08.2015 – 07.08.2015r. Urząd Gminy Chojnów będzie czynny do godziny 14.00. W w/w dniach kasa Urzędu będzie czynna do godziny 13.30. Za utrudnienia przepraszamy.
czytaj dalej »
04 sierpień 2015, Małgorzata Uroda, Wszystkich komentarzy: 0

Dzieci uwielbiają śniadania na słodko. Poniżej kilka pomysłów na pierwszy posiłek dnia, który mimo, że z cukrem to jednak wniesie do diety naszego dziecka wiele cennych składników i przełamie opory co do niektórych produktów.

czytaj dalej »
08 sierpień 2015, Partnerstwo ,

Firma GB Sp. z.o.o. , z siedzibą przy ul. Kilińskiego 37 w Chojnowie, poszukuje pracowników na stanowiska:

- monter stolarki okiennej i drzwiowej

- serwisant - pomiarowiec

czytaj dalej »
08 sierpień 2015, Partnerstwo ,
"Smaczna Budka" wkrótce w nowej odsłonie! W miesiącu sierpniu lokal będzie nieczynny, lecz już od września wznowi działalność w nowym miejscu i pod inną nazwą, która póki co pozostaje tajemnicą. Już dziś zapraszam wszystkich dotychczasowych oraz nowych Klientów do skorzystania z oferty. O dokładnej dacie otwarcia poinformuję w kolejnym ogłoszeniu. Liczę na to, że do nowego lokalu Klienci będą przybywać tak licznie jak do "Smacznej Budki"!
czytaj dalej »
04 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wczoraj rozpoczął się drugi, tygodniowy cykl Wakacji z Biblioteką Miejską. Podczas pierwszych zajęć, dzieci wysłuchały fragmentu powieści, po czym za pomocą szablonów i plasteliny stworzyły swoje dinozaury. Wykazały się dużą kreatywnością, a ich prace trafią na wystawę. Przed uczestnikami spotkań jeszcze cztery dni ciekawych zadań i nowych wyzwań.

czytaj dalej »
03 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega- nadchodzi fala upałów.W dniach od 03.08 do 06.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 29°C do 33°C, temperaturę minimalną od 16°C do 20°C. W dniach 07.08 i 08.08 prognozuje się temperaturę maksymalną od 33°C do 37°C, temperaturę minimalną od 18°C do 22°C.
czytaj dalej »
03 sierpień 2015, Miejska Biblioteka Publiczna , Wszystkich komentarzy: 0
Filmy, muzyka, książki, gry i archiwalia – ponad 900 utworów w cyfrowej wersji można znaleźć i pobrać do 11 października w ramach projektu Kultura Na Widoku. Na specjalnie przygotowanych plakatach umieszczonych w bibliotekach, szkołach, domach i centrach kultury w całej Polsce czekają propozycje z legalnych źródeł dla dzieci, młodzieży i dorosłych. MBP w Chojnowie uczestniczy w projekcie Kultura Na Widoku - z plakatów można skorzystać w czytelni Działu dla Dorosłych.
czytaj dalej »
01 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Dziś o godz. 17.00 na terenie województwa dolnośląskiego, zostanie przeprowadzony trening systemu wczesnego ostrzegania, przy wykorzystaniu akustycznego systemu alarmowego.

czytaj dalej »
31 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Chcesz kupić lub sprzedać mieszkanie? Poszukujesz pracownika lub zatrudnienia?Może masz w domu coś, co nie jest Ci już potrzebne i chętnie oddasz lub sprzedasz? Zachęcamy do umieszczania ogłoszeń na łamach naszego portalu. W sierpniu, ogłoszenia we wszystkich kategoriach są BEZPŁATNE.
czytaj dalej »
01 sierpień 2015, Bartosz Łoś, Wszystkich komentarzy: 0
Już 1 i 2 Sierpnia 2015 r. w Złotoryi odbędzie się „IV Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej". Bezprecedensowe wydarzenie w skali kraju z roku na rok przyciąga coraz więcej fanów. Nie inaczej będzie i podczas tegorocznej edycji, na którą zapowiedziała się rekordowa liczba wielbicieli z Polski, Czech i Słowacji. Międzynarodowy Zlot Fanów Ewy Farnej jest pierwszą tego typu inicjatywą na polskiej scenie muzycznej. Żadna inna polska gwiazda nie może pochwalić się tego typu przedsięwzięciem, organizowanym na tak dużą skalę. Początkowo zlot miał być jednorazową imprezą, jednak sukces pierwszej edycji sprawił, że postanowiono zrobić z tego wydarzenie cykliczne.
czytaj dalej »