facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - sierpień 2015

20 sierpień 2015, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0

Już w niedzielę 30 sierpnia zapraszamy Państwa do Galerii Piastów na afrykańskie pożegnanie wakacji. W planie masa atrakcji m.in. pokazy bodypaintingu, rozwiązanie konkursu na zdjęcie z wakacji, upominki dla klientów Galerii Piastów i spektakl „Prawo Dżungli”! Dodatkowo dla klientów kolorowe wakacyjne drinki bezalkoholowe za okazaniem paragonu! Start godzina 13:00.

czytaj dalej »
19 sierpień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W ostatnich dniach, na terenie Chojnowa doszło do kilku prób wyłudzania pieniędzy od emerytów. Osoba, podając się za pracownika Urzędu Miejskiego, obiecuje załatwienie dotacji do emerytury. W zamian za usługę i wypełnienie wszystkich niezbędnych formalności oczekuje wynagrodzenia w wysokości 100 zł.

czytaj dalej »
21 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 0
Jak podaje Biuletyn Informacji Publicznej Urzędu Gminy Chojnów, w związku z zarządzonym na dzień 6 września 2015 roku ogólnokrajowym referendum, nastąpi zmiana lokalu wyborczego dla mieszkańców Białej, Koloni Kołłątaja, Jaroszówki i Zamienic.
czytaj dalej »
24 sierpień 2015, Partnerstwo ,

Zakład cukierniczo – piekarniczy Pana Stanisława Kryszczuka istnieje już od ponad 30 lat. Z małej cukierenki firma przekształciła się w duży zakład piekarniczy oraz cukierniczy, stawiający na naturalne składniki oraz tradycyjne receptury co zapewnia niepowtarzalny smak produkowanych wyrobów. Do produkcji używamy wyłącznie wysokiej jakości mąki oraz naturalnych surowców pochodzących od polskich producentów, dlatego też nasze wyroby charakteryzują się wyszukanym smakiem i zapachem.

czytaj dalej »
19 sierpień 2015, Małgorzata Uroda , Wszystkich komentarzy: 0

Miłośników ,,papki” owsianej przybywa, a wielu z nich podkreśla, że dzięki niej cieszy się dobrym samopoczuciem, uregulowanym wypróżnianiem, poprawą kondycji skóry i utrzymaniem prawidłowej masy ciała. Co ma więc w sobie ta łatwa w przygotowaniu, smaczna i tania potrawa? O tym poniżej.

czytaj dalej »
18 sierpień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 30
Chojnowianka, po pierwszym walkowerze, pomału szykuje się do sezonu. Wiele zmian, rotacji zarówno w drużynie, jak i Zarządzie sprawiło, że początek rozgrywek nie wyglądał tak jak sobie to wszyscy zaplanowali. Klub w ostatnim czasie zyskał nowego prezesa, którym został Bogdan Jóźwiak. Nowa twarz w szeregach Chojnowianki zdecydowanie wpłynęła na mobilizację wśród biało niebieskich. Oprócz tego z Zarządu odszedł wieloletni działacz i były kierownik – Waldemar Michowski.
czytaj dalej »
18 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 6
Prace na budowie żłobka przy ulicy generała Maczka przebiegają sprawnie i zgodnie z planem. Jak dowiedzieliśmy się od jednego z pracowników, opóźnienie w oddaniu obiektu do użytku nie wchodzi w grę. Zakończenie budowy zaplanowane jest na miesiąc październik. W celu oddania nowego obiektu do użytku, na kolejny miesiąc po zakończeniu prac zaplanowany jest odbiór budynku przez odpowiednie służby oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.
czytaj dalej »
18 sierpień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Już jutro ruszają rozgrywki Pucharu Polski grupy dolnośląskiej. Na murawie zobaczymy drużyny z naszej okolicy. Po raz pierwszy na boisku pojawią się piłkarze reprezentujący barwy biało niebieskie. Po wielu trudach udało się zebrać ekipę do gry. Chojnowianka zmierzy się z Victorią Parchów, która bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy do obecnego sezonu. Mamy nadzieję na pierwszy dobry występ i awans do kolejnej rundy.
czytaj dalej »
17 sierpień 2015, Adam, Wszystkich komentarzy: 5
Od wielu dni na plaży, należącej do Starostwa Powiatowego przy ulicy Szkolnej w Rokitkach można zauważyć gromadzące się śmieci. Turyści nie zważają na nic. Nikogo nie zniechęca zakaz wstępu czy też kąpieli.
czytaj dalej »
18 sierpień 2015, Adam , Wszystkich komentarzy: 0
Już w środę, 19 sierpnia w pobliskim Bolesławcu rozpoczyna się kolejna edycja Święta Ceramiki. Od 21 lat jest to czołowa impreza, promująca powiat bolesławiecki, słynący od czasów średniowiecza z wyrobu ceramiki. Impreza potrwa aż do niedzieli, 23 sierpnia.
czytaj dalej »