facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - sierpień 2016

31 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (2 września) seanse filmu „NERVE” w legnickim kinie Helios.

czytaj dalej »
31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 2

Chojnowscy policjanci w jednej z pobliskich wsi dokonali zatrzymania 32-latka, grożącemu swojej żonie podpaleniem. Mężczyzna znęcał się nad kobietą od miesięcy.

czytaj dalej »
31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 1

30 sierpnia w Domu Schrama odbyła się gala wręczenia chojnowskim uczniom dorocznych stypendiów naukowych, sportowych i artystycznych. Burmistrz Jan Serkies nagrodził osoby wykazujące się wyjątkowymi wynikami w nauce, a także osiągnięciami w konkursach tematycznych i artystycznych oraz zawodach sportowych.

czytaj dalej »
31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Lepszego dnia na rozpoczęcie być nie może. 1 września, czyli dzień uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego przypada w tym roku w czwartek. Pierwszy dzień zajęć lekcyjnych w głównej mierze przeznaczony na sprawy organizacyjne przypadnie na piątek. Na prawdziwą naukę chojnowscy uczniowie przygotować się mogą dopiero po weekendzie - 5 września.

czytaj dalej »
31 sierpień 2016, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami kolejny rok szkolny, podczas którego uczniowie zmierzą się z trudnymi zadaniami matematycznymi. Na rozgrzewkę dla swoich gości Cuprum Arena przygotowała w dniach 3-4 września weekend liczbowych wyzwań.

czytaj dalej »
31 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Wszyscy uczniowie chojnowskich szkół średnich, którzy do tej pory nie zakupili podręczników, będą mieli okazje zrobić to na początku września. Wszystko za sprawą organizowanego przez Powiatowy Zespół Szkół kiermaszu podręczników. Na miejscu będzie można także sprzedać używane książki z lat wcześniejszych.

czytaj dalej »
30 sierpień 2016, UKKS „ORIENS”, Wszystkich komentarzy: 0

W minioną sobotę odbyła się Czasówka Karkonoska - IV Edycja - Czasówka Rosochocka jazda indywidualna na czas, na dystansie Sichów – Rosocha. Tym razem organizatorzy przygotowali trasę ostro pod górę, a dystans jaki mieli pokonać kolarze to 5400 m.

czytaj dalej »
30 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Złodziei nie brakuje - również w naszym mieście, co z pewnością niemal każdy mieszkaniec Chojnowa jest w stanie zauważyć. Zgodnie z zasadą, że lepiej zapobiegać niż ścigać policjanci z lokalnej policji przypominają o dobrych zasadach bezpieczeństwa, które pozwolą nam zapobiec kradzieżom.

czytaj dalej »
30 sierpień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy Zapis wideo z sierpniowej sesji Rady Gminy
czytaj dalej »
29 sierpień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Po ubiegłotygodniowej porażce ze Skorą Jadwisin zespół Burzy Gołaczów miał gościć u siebie drużynę Rataja Paszowice. Spotkanie jednak się nie odbyło, ponieważ goście się nie zjawili.

czytaj dalej »