facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - wrzesień 2013

05 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Stypendium szkolne na 2013/2014 rok

Do 15 września Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Chojnowie przejmuje wnioski w sprawie stypendium szkolnego na nowy rok szkolny 2013/2014.

czytaj dalej »
05 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Dobra passa Chojnowianki trwa. Rokitki również zwyciężają.
Wczoraj KS Chojnowianka rozegrała pierwsze spotkanie w Pucharze Polski. W meczu wyjazdowym nasza drużyna podejmowała Wilkowiankę Wilków. Mecz nie mógł się zakończyć inaczej niż pewnym zwycięstwem biało niebieskich. Po 90 minutach gry nasi piłkarze mogli cieszyć się z awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski . Już wkrótce odbędzie się losowanie i poznamy kolejnego rywala KS Chojnowianka.
czytaj dalej »
05 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Juniorzy na starcie zremisowali z Górnikiem Złotoryja!
Wczoraj po raz pierwszy na murawie w meczu ligowym pojawili się juniorzy KS Chojnowianka. Rywalem była ekipa Górnika Złotoryja. Mecze pomiędzy tymi drużynami od zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem. Nasza drużyna przystąpiła do tego spotkania bardzo zmotywowana pod przewodnictwem nowego trenera.
czytaj dalej »
04 wrzesień 2013, Kuba, Wszystkich komentarzy: 0
 1 runda Pucharu Polski w Wilkowie

Dzisiaj biało-niebiescy zmierzą się w 1 rundzie Pucharu Polski na szczeblu OZPN z Wilkowianką Wilków. Do Wilkowa nasz zespół pojedzie w mocno osłabionym składzie. Początek tego spotkania zaplanowany jest na godzinę 17:30 w Wilkowie.

czytaj dalej »
04 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wyprawa do Japonii po raz drugi. MBP zaprasza!

Podróż do Japonii wymaga wiele czasu. Zdecydowanie więcej chwil potrzeba by w ostatnim dniu wyprawy móc powiedzieć „poznałem Japonię”. Czy Państwo Teresa i Feliks Depta poznali Kraj Kwitnącej Wiśni? Przekonamy się o tym w najbliższy piątek, 6 września podczas drugiej części spotkania „Japonia z daleka i bliska”.

czytaj dalej »
04 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 1
„Bo gdzie jeszcze ludziom tak dobrze jak tu? Tylko we Lwowie!”

Nieco ponad garstka chojnowian zdecydowała się zasiąść na widowni Sali Widowiskowej MOKSiR by wspólnie z artystami z Ukrainy bawić się przy muzyce, do której każdy z przyjemnością tupał nóżką. Lwowskie klimaty jak doskonale wiemy nie są obce mieszkańcom naszego miasta, dziwi zatem skromna frekwencja na sali. Pewnym jest, że ci, którzy zdecydowali się spędzić wtorkowe popołudnie w MOKSiR nie żałowali poświęconego czasu i opuszczali szykujący się do remontu dom kultury z uśmiechem.

czytaj dalej »
03 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Trener Lewandowski w narożniku Tyberiusza Kowalczyka
W miniony weekend swój pierwszy pojedynek na ringach MMA stoczył legnicki strongman – Tyberiusz Kowalczyk. W jego narożniku mogliśmy obserwować Arkadiusza Lewandowskiego – trenera naszych bokserów. Chojnowski szkoleniowiec w charakterze doradcy pomagał Tyberiuszowi podczas przygotowań oraz samego pojedynku.
czytaj dalej »
03 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Rusza jesienny cykl "Wędrówek z Panem Jurkiem"

Skończyło się lato, dobiegł końca cykl wakacyjnych legend prowadzony przez Jerzego Kucharskiego. Sądząc po statystykach, parafrazując słowa piosenki zespołu Dom o Zielonych Progach „Kucharskiego nam mało…”. I dostaniemy więcej. W przyszłym tygodniu ruszy nowy, jesienny cykl wędrówek z Panem Jurkiem „A w górach nie ma już nikogo”.

czytaj dalej »
04 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 27
XXXII sesja Rady Miejskiej (video)

29 sierpnia 2013 r. odbyła się pierwsza po wakacyjnej przerwie sesja Rady Miejskiej w Chojnowie. W sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Chojnowie poza radnymi gościła również redakcja Portalu CHOJNOW.PL. W dalszej części prezentujemy video-zapis obrad. Zapraszamy do oglądania.

czytaj dalej »
03 wrzesień 2013, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Działaj Lokalnie !

Znamy już wyniki lokalnego konkursu grantowego „Działaj Lokalnie” , który w czerwcu tego roku ogłosiła Fundacja „Wrzosowa Kraina” we współpracy z Akademią Rozwoju Filantropii w Polsce .

czytaj dalej »