facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - wrzesień 2013

03 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Czarni bez formy na początku sezonu, Iskra lepsza o bramkę.
Po odejściu Łukasza Polańskiego oraz Chrystiana Serkiesa Czarni Rokitki nie mogą wstrzelić się w rozgrywki ligowe. Ostatnie mecze nie zwiastują niczego dobrego, pomimo dobrej dyspozycji i wygranej z Konfeksem 2:0 ekipa z naszej gminy w kolejnych spotkaniach uległa Chojnowiance, by w ostatnim meczu ligowym oddać 3 punkty Iskrze Kochlice.
czytaj dalej »
03 wrzesień 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 4
11 września rusza szkółka pływacka Sail Swim!

Szkółka pływacka Sail Swim – Jakub Jakubowski po wakacyjnej przerwie wznawia działalność na Basenie Miejskim w Chojnowie. Zapraszamy wszystkie dzieci powyżej 6 roku życia na zajęcia nauki i doskonalenia pływania!

czytaj dalej »
02 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wielkie Serce na scenie w MOKSiR

Już jutro, tj. 3 września 2013 r. w sali widowiskowej MOKSiR odbędzie się szczególny koncert. O godz. 17.00 przed chojnowską publicznością zaprezentują się zespoły wokalne i taneczne działające przy Towarzystwie Pomocy Polakom Wielkie Serce na Ukrainie.

czytaj dalej »
02 wrzesień 2013, Maciek, Wszystkich komentarzy: 3
Biało niebiescy nie zwalniają tempa, Pisarski nie do przejścia.
Niedziela przyniosła wiele radości fanom piłki nożnej. Chojnowski zespół w ostatnich meczach prezentuje wysoką dyspozycję, którą potwierdził w ostatnim meczu ligowym przeciwko Odrze Ścinawa. Biało niebiescy w 10 zwyciężyli 1:0. Punktualnie o 17 rozpoczęło się spotkanie, w którym udało się uzyskać trzy punkty.
czytaj dalej »
02 wrzesień 2013, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Otwarcie obiektu sportowego przy "109-tce" połączone z rozpoczęciem roku szkolnego (video)

2 września 2013 r. - dzień powrotu do szkolnej ławy, jak co roku. Jednak wszystkim związanym z chojnowskim Powiatowym Zespołem Szkół ów dzień pozostanie w pamięci na dłużej. Tego dnia - poza rozpoczęciem roku szkolnego - dokonano otwarcia obiektu sportowego na miarę XXI wieku. Na tyłach popularnej „109” dumnie zaprezentowała się bieżnia lekkoatletyczna okalająca boisko wielofunkcyjne, która zbudzać będzie zazdrość u mieszkańców innych miast.

czytaj dalej »
02 wrzesień 2013, artykuł sponsorowany, Wszystkich komentarzy: 1
Uczymy się nie dla szkoły, ale dla życia.  Non scholae, sed vitae discimus.

Dzieci są mądre, zdolne, otwarte na wiedzę i chętne do działania. Większość z nich ujawnia swoje zdolności zdobywając dobre oceny w szkole. Nie wszystkie jednak przechodzą przez proces edukacji gładko. Jedne godzinami siedzą przy biurku i odrabiają lekcje, inne w ogóle trudno zmobilizować do nauki. Dlaczego tak się dzieje? Co jest przyczyną? Jak zachęcić najmłodszych do zdobywania wiedzy?

czytaj dalej »