facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - wrzesień 2015

30 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Około godziny 14:00 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 3 z Chojnowa dostali wezwanie do pożaru w sąsiedztwie ogrodów działkowych przy ulicy Parkowej (obok Cmentarza Komunalnego). Płonęła trawa na przy drodze oraz na terenie jednego z ogródków.

czytaj dalej »
30 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

26 września w Świetlicy Wiejskiej w Goliszowie zostały rozegrane kolejne już Mistrzostwa Powiatu Legnickiego w Warcabach. W zawodach udział wzięli reprezentanci gmin: Chojnów, Legnickie Pole oraz miasta Chojnów. Ze względu na liczbę uczestników, zdecydowano się na rozgrywki w systemie każdy z każdym, bez podziału na kategorie wiekowe, które zostały jednak uwzględnione w klasyfikacji końcowej.

czytaj dalej »
30 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

25 września 2015 roku, o godzinie 12:00, w sali nr 6 Urzędu Gminy, przy ulicy Fabrycznej 1 miała miejsce kolejna sesja Rady Gminy Chojnów.

czytaj dalej »
29 wrzesień 2015, Chojnowianka_Żaki, Wszystkich komentarzy: 1
W niedzielę o godz. 11.30 na bocznym boisku Chojnowianki odbył się turniej organizowany przez OZPN Legnica, którego gospodarzem była Chojnowianka Chojnów. Na boisku spotkali się chłopcy i dziewczęta z rocznika 2007 i młodsi.
czytaj dalej »
30 wrzesień 2015, Talent Chojnów, Wszystkich komentarzy: 1
26 września w Chojnowie na „Orliku” rozpoczął się pierwszy Turniej Ligi Trawiastej – Żak F2, rocznik 2008. Organizatorem tego przedsięwzięcia była Szkółka Piłkarska – Talent Chojnów. OZPN Legnica podzielił na grupy drużyny biorące udział w rozgrywkach.
czytaj dalej »
29 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

25 września był wyjątkowo aktywnym dniem dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół. Chojnowskie szkoły średnie wzięły udział w odbywającej się co roku we wrześniu w niemal całej Europie akcji MoveWeek, prezentującej korzyści wynikające z aktywnego trybu życia oraz regularnego uprawiania sportu.

czytaj dalej »
29 wrzesień 2015, Czarni Rokitki, Wszystkich komentarzy: 2
Bardzo dobrze zaprezentował się „nowy” zespół Orlików w drugim turnieju rundy jesiennej, który odbył się w niedzielę 27 września na stadionie w Polkowicach. Dopisała pogoda, na trybunach zgromadziło się wielu kibiców i nie zabrakło emocji zwłaszcza tych pozytywnych, bo występ naszych Orlików można podsumować jako bardzo udany. W zawodach wzięło udział 6 zespołów
czytaj dalej »
29 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1

27 września w podgłogowskiej Nielubi odbył się VIII Szosowy Wyścig LZS Po Ziemi Głogowskiej. Impreza organizowana była przez Dolnośląskie Zrzeszenie LZS, Okręgowy Związek Kolarstwa Województwa Lubuskiego oraz klub LUKS "Trasa-Eko-Głogów”. Zawody przyciągnęły zawodników z województwa dolnośląskiego, lubuskiego i zachodniopomorskiego; na starcie nie zbrakło również reprezentantów Sigo Gim 1, działającego przy chojnowskim Gimnazjum nr 1.

czytaj dalej »
28 wrzesień 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W godzinach popołudniowych strażacy z Krzywej i Chojnowa ponownie interweniowali w sąsiedztwie gołaczowskiego stadionu. Tym razem płonęła trwa w sąsiedztwie pól uprawnych.
czytaj dalej »
28 wrzesień 2015, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Wczorajszy dzień przyniósł pierwszy komplet punktów dla ekipy Czarnych Rokitki. Podopieczni Zbigniewa Grzybowskiego, w spotkaniu wyjazdowym, rywalizowali z ekipą Kaczawy Bieniowice. Po słabym początku rundy drużyna z naszej gminy wyczekiwała na pierwsze zwycięskie spotkanie. Niedziela okazała się szczęśliwa. Od pierwszych minut nasi przejęli inicjatywę na murawie.
czytaj dalej »