facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - wrzesień 2018

30 wrzesień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Za nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy wyniki spotkań rozegranych przez zespoły z ziemi chojnowskiej.

czytaj dalej »
30 wrzesień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
W dwie najbliższe niedziele, tj. 30 września oraz 7 października, chojnowska pływalnia będzie miała zmienione godziny otwarcia.
czytaj dalej »
29 wrzesień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Za nami wrześniowa - i jedna z ostatnich w tej kadencji - sesja Rady Gminy Chojnów. Zapraszamy do obejrzenia zapisu wideo z posiedzenia.
czytaj dalej »
29 wrzesień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Przed nami weekendowe rozgrywki w piłkarskich ligach niższych. Prezentujemy harmonogram spotkań, które zostaną rozegrane przez zespoły z ziemi chojnowskiej. W klasie okręgowej czeka nas spotkanie derbowe pomiędzy zespołami Czarnych Rokitki a Chojnowianką Chojnów.

czytaj dalej »
28 wrzesień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

W Chojnowie odbędą się kolejne konsultacje z Rzecznikiem Praw Konsumentów. Poprzednie spotkanie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Mieszkańcy Chojnowa i okolicznych miejscowości będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad prawnych w zakresie ochrony konsumenckiej.

czytaj dalej »
28 wrzesień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 3
W związku z niezadowalającą postawą chojnowskiego zespołu w ostatnich spotkaniach ligowych, w dniu wczorajszym Zarząd KS Chojnowianka za porozumieniem stron postanowił zakończyć współpracę z dotychczasowym trenerem.
czytaj dalej »
28 wrzesień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 7

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura. Zobacz, co będzie można obejrzeć na lokalnym dużym ekranie.

czytaj dalej »
27 wrzesień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 2
W Sali Królewskiej Akademii Rycerskiej w Legnicy odbyła się uroczystość związana z jubileuszem dwudziestolecia utworzenia powiatu legnickiego. W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele parlamentu, władz samorządowych, dyrektorzy jednostek organizacyjnych, pracownicy starostwa oraz przedstawiciele uczelni, firm, zakładów, duchowieństwa, organizacji, związków i stowarzyszeń.
czytaj dalej »
27 wrzesień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Od 1 października wchodzą w życie nowe przepisy, w myśl których kierowcy nie będą musieli mieć już przy sobie ubezpieczenia i dowodu rejestracyjnego podczas kontroli drogowej.

czytaj dalej »
27 wrzesień 2018, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 28 września do 4 października 2018 roku.

czytaj dalej »