facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - październik 2015

31 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Święto Wszystkich Świętych dopiero jutro, jednak już teraz ruch na chojnowskim cmentarzu komunalnym oraz w jego okolicach jest wyjątkowo wzmożony.

czytaj dalej »
31 październik 2015, Cuprum Arena, Wszystkich komentarzy: 0

Galeria osobliwości i osobowości, a także rzeczy i zdarzeń, których nie sposób zrozumieć, nawiedzi w ostatnią sobotę października Galerię Cuprum Arena. Odwiedzający ją klienci powinni się przygotować na mrożące krew w żyłach atrakcje.

czytaj dalej »
30 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 12

29 października w Okmianach miała miejsce uroczystość zakończenia realizacji inwestycji budowy socjalnych budynków mieszkalnych, segment B, oraz wręczenia kluczy nowym mieszkańcom.

czytaj dalej »
30 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 2

Kot Mruczek z przyjaciółmi oraz najmłodsi chojnowianie biorący udział w Bibliotecznej Akademii Malucha, odbywającej się co miesiąc w Miejskiej Bibliotece Publicznej, przywitali jesień.

czytaj dalej »
30 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 1

Na miejscu zdarzenia pojawiły się wszystkie jednostki z terenu miasta i gminy - z wyjątkiem Niedźwiedzic. Łącznie w akcji strażackiej udział brało trzydziestu ratowników. Z budynku ewakuowane zostały trzy poszkodowane osoby. Niezwłocznie przystąpiono do gaszenia dachu.

czytaj dalej »
29 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
W tym tygodniu rekordy popularności w kinach bije film „Ugotowany”. W repertuarze dominują filmy akcji i fantasy. Tradycyjnie, dla siebie znajdą też coś wielbiciele dramatów.
czytaj dalej »
29 październik 2015, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0
W minioną sobotę, 24 października, o godz. 20.00 chojnowska kawiarnia Jubilatka już po raz trzeci gościła koncert z serii Punk Rock Live.
czytaj dalej »
29 październik 2015, Galeria Sztuki w Legnicy, Wszystkich komentarzy: 0

To już ostatni dzwonek, żeby obejrzeć prace nagrodzonych i odrzuconych w konkursowej wystawie, dotyczącej twórczości artystów mieszkających i działających na terenie Zagłębia Miedziowego.

czytaj dalej »
29 październik 2015, Szkoła Podstawowa nr 3, Wszystkich komentarzy: 0
20 października prawie setka pierwszoklasistów miała swoje wielkie szkolne święto. W Domu Kultury odbyła się uroczystość pasowania na ucznia Szkoły Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej. Uroczyste ślubowanie złożyli uczniowie czterech klas pierwszych.
czytaj dalej »
28 październik 2015, admin, Wszystkich komentarzy: 0

29 października 2015 roku o godzinie 12:00, w sali nr 6 Urzędu Gminy Chojnów przy ulicy Fabrycznej 1, odbędzie się sesja Rady Gminy Chojnów nr XV.2015.

czytaj dalej »