facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - październik 2018

31 październik 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Choć Wszystkich Świętych dopiero jutro, już dziś można zaobserwować zwiększony ruch w okolicach chojnowskiej nekropolii. Przez okres świąteczny mundurowi będą prowadzić wzmożone działania w tym rejonie miasta.
czytaj dalej »
31 październik 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
8 listopada Miejska Biblioteka Publiczna gościć będzie wernisaż pokonkursowej wystawy "Biel i czerwień: kwiaty z polskich łąk i ogrodów".
czytaj dalej »
30 październik 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o planowanej przerwie w dostawie wody.
czytaj dalej »
30 październik 2018, Partnerstwo,

Przeprowadzka do nowego mieszkania lub domu czy remont dotychczasowego to okazja, aby prześledzić najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Co proponują nam projektanci oraz sklepy z wyposażeniem? Jakie meble i dodatki są obecnie w modzie?

czytaj dalej »
30 październik 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Do budynku szkolnego przy ulicy Witosa wtargnął nożownik z kanistrem benzyny. W wyniku ataku w budynku uwięzionych zostało osiem osób, na pomoc którym ruszyły służby ratunkowe - to scenariusz dzisiejszych ćwiczeń służb ratunkowych, jakie miały miejsce w Powiatowym Zespole Szkół.

czytaj dalej »
30 październik 2018, Partnerstwo,
W ostatnich kilku latach ceny OC wzrastały bardzo szybko. Dość powiedzieć, że od 2015 r. składka podwyższyła się przeciętnie o 100%! To dużo, ale na szczęście w 2018 r. podwyżki wyhamowały, a ceny się ustabilizowały. Gdzie i jak w takim razie szukać taniego OC?
czytaj dalej »
30 październik 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 2

W dniach 6-9 listopada na terenie naszego miasta będzie miał miejsce cykl wydarzeń związanych z Tygodniem Patriotyzmu organizowanym przez Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie. W tym roku będzie miał szczególny wydźwięk ze względu na przypadającą 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

czytaj dalej »
29 październik 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie po raz trzeci wziął udział w programie Erasmus+. W dniach 14-19 października uczniowie gościli w swoich domach 40 rówieśników z Anglii, Francji, Niemiec, Portugalii, Włoch i Rumunii.

czytaj dalej »
29 październik 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

1 i 2 listopada będą obowiązywały zmienione godziny pracy Basenu Miejskiego

czytaj dalej »
29 październik 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 1

Za nami VI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego "Maks matematyczny". Wśród uczestników znalazł się Michał Janusz - uczeń chojnowskiego Gimnazjum nr 2.

czytaj dalej »