facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - listopad 2014

30 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Z nieoficjalnych informacji wiemy, że II tura wyborów zakończyła się sukcesem Andrzeja Pyrza i to właśnie on zostanie nowym Wójtem Gminy Chojnów. O tym, jak dużym cieszył się poparciem i z jaką przewagą wygrał poinformujemy wkrótce.

czytaj dalej »
30 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Według danych PKW frekwencja wyborcza w kraju, na godzinę 17.30 wynosiła 32,33%. Gmina Chojnów na tęgodzinę odnotowała frekwencję na poziomie 37,39%. Jedną z najwyższych wyróżnia się lokal wyborczy w Krzywej- obwód nr 4 odnotowując frekwencję 49,9%. Frekwencję nieco powyżej średniej w gminie wskazywał obwód nr 3 z lokalem wyborczym w Witkowie.

czytaj dalej »
30 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0

W piątek, 28 listopada, mieszkańcy Chojnowa w Miejskiej Bibliotece Publicznej mieli okazję spotkać postać niezwykłą. Otwartą, przyjazną a przede wszystkim odważną. Bo podróż na drugi koniec świata, do kraju owianego złą sławą przez media, wymaga niemałej odwagi. Wojciechowi Drzewickiemu jednak nic nie stało na przeszkodzie by spakować się i wybrać na wycieczkę do Iranu.

czytaj dalej »
30 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 2

W okresie powyborczym zostały zwołane sesje organów samorządowych. Wszystkie trzy odbędą się jutro tj. 1 grudnia 2014 r.

czytaj dalej »
30 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W piątek, 28 listopada odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród laureatom konkursu poetyckiego. IIIChojnowski konkurs poetycki, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną i MOKSiR miał na celu rozbudzenie talentów i popularyzowanie twórczości poetyckiej, rozwijanie aktywności twórczej i integrację mieszkańców Ziemi Chojnowskiej. Konkurs był skierowany do byłych i obecnych mieszkańców miasta i gminy Chojnów w wieku od 15 lat.

czytaj dalej »
29 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0

Należąca do Gildii Artystycznej Chojnowa, Monika Chmielewska to dusza na pewno artystyczna. Wzięła ona udział w konkursie pt. "Gliniada" organizowanym podczas tegorocznej edycji Bolesławieckiego Święta Ceramiki.

czytaj dalej »
29 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Noc Andrzejkowa zbliża się wielkimi krokami. Przekonać się o tym mogły dzieci, które wczoraj tj. 28 listopada, zawitały w domu Schrama w Chojnowie. Wieczorową porą spotkały się wraz ze swoimi rodzicami aby wywróżyć swoją przyszłość poprzez zabawę.
czytaj dalej »
28 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Chojnowski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Chojnowie uprzejmie informuje, że w związku z awarią sieci wodociągowej i osadzeniu przyłącza hydrantowego na wysokości budynku Szkoły przy ul. Wojska Polskiego nastąpi przerwa w dostawie wody na ulicach:Rzemieślnicza, Sobieskiego, Wojska Polskiego, Królowej Jadwigi, Kilińskiego (od ul. Wolności do ul. Słowackiego), Słowackiego, Krasickiego, Chmielna.
Przerwy w dostawie wody w porze nocnej nastąpią w dniu:
28.11.2014 r. (z piątku na sobotę) od godz. 22:00 do godz. 6:00

czytaj dalej »
28 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W dniu dzisiejszym zamknęliśmy internetową sondę, w której minimalnie prowadził Andrzej Pyrz, zdobywając 42% głosów. Barbara Jasińska uzyskała 40% głosów, natomiast 2% głosującychnie była zdecydowana, dla kogo wyrazi swoje poparcie. 16% internautów zrezygnuje z udziału w wyborach

czytaj dalej »
29 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
Reprezentanci Champion Chojnów Powiat Legnicki już po raz drugi skorzystali z pomocy wybitnego specjalisty - Bartosza Ochmana. Jest on specjalistą od przygotowania wydolnościowego sportowców. Ten wielki autorytet w świecie polskiego sportu do tej pory pracował z wieloma znanymi i cenionymi osobistościami jak: Paweł Korzeniowski, Krzysztof "Diablo" Włodarczyk, Albert Sosnowski.
czytaj dalej »