facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - listopad 2014

28 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0

Już dzisiaj Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Chojnowie może pochwalić się nowym placem zabaw, zrealizowanym w ramach projektu „Radosna Szkoła”.

czytaj dalej »
28 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Gimnazjum nr 2 i LZS Jerzmanka Jerzmanowice zapraszają dzieci począwszy od klasy trzeciej szkoły podstawowej do gry w tenisa stołowego.Zajęcia odbywają się w poniedziałki w godzinach 15.00-16.30 w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 w Chojnowie.

czytaj dalej »
28 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Piątek jest ostatnim dniem kampanii wyborczej. O północy z piątku na sobotę rozpocznie się cisza wyborcza, która potrwa do końca głosowania, czyli do niedzieli do godziny 21.00.W czasie trwania ciszy wyborczej zabronione jest publikowanie sondaży, agitowanie na rzecz wybranych kandydatów.
czytaj dalej »
28 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0

Jaki jest najważniejszy dzień w życiu ucznia? Ten, w którym oficjalnie staje się częścią szkoły. To właśnie 27 listopada dla dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Chojnowie, był dniem wielu zaszczytów.

czytaj dalej »
27 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Dziś w nocy, na podwórko jednego z domów w Budziwojowie podrzucono szczeniaka. Piesek jest spokojny, bardzo posłuszny, samodzielnie je, a także reaguje, gdy się go woła.Obecnie piesek przebywa u jednej z rodzin w Budziwojowie. Bardzo prosimy o pomoc w znalezieniu domu dla szczeniaka!

czytaj dalej »
27 listopad 2014, Redaktorka, Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika, Gminne Zrzeszenie LZS oraz Klub Tenisa Stołowego LZS Jerzmanka Jerzmanowice organizują I Miejsko – Gminny Turniej Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych.
czytaj dalej »
28 listopad 2014, admin,

W związku ze zbliżającą się drugą turą wyborów w naszej gminie postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom wyborców i przeprowadzić krótkie rozmowy z kandydatami na wójta. Z dwójki, która rywalizować będzie w najbliższą niedzielę o zwycięstwo Andrzej Pyrz wyraził chęć rozmowy. Serdecznie zapraszamy do lektury.

czytaj dalej »
28 listopad 2014, Lucyna Spes, Wszystkich komentarzy: 0

Fundacja „Instytut Lecha Wałęsy” po raz drugi zaprosiła gimnazjalistów z całego kraju do udziału w konkursie „Mam Gen Wolności, w tym roku pod hasłem: OJCZYSTY – ZNAM – LUBIĘ – SZANUJĘ. Zadaniem konkursowym było zorganizowanie przez uczniów danej klasy gimnazjalnej kampanii społecznej związanej z obchodami Święta Niepodległości.

czytaj dalej »
27 listopad 2014, FEERUM S.A., Wszystkich komentarzy: 0
Firma Feerum S.A., jeden z największych w Polsce producentów kompleksowych elewatorów zbożowych, służących do suszenia i magazynowania produktów roślinnych, takich jak m.in. zboża, rośliny strączkowe i oleiste, kukurydza i inne, zdobyła nagrodę główną podczas gali „European Small and Mid-Cap Awards” w kategorii „Most Innovative Newcommer”, czyli „najbardziej innowacyjny debiutant giełdowy”.
czytaj dalej »
28 listopad 2014, SPW Niedźwiedzice, Wszystkich komentarzy: 0
Na terenie wiejskiej Gminy Chojnów realizowany jest projekt dofinansowany ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach programu Na Rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych.Projekt realizuje Stowarzyszenie Przyjaciół Wsi Niedźwiedzice. Realizacja działań rozpoczęła się jeszcze w sierpniu i potrwa do grudnia 2014.
czytaj dalej »