facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - listopad 2014

20 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 2
Chojnowscy przedstawiciele w radzie powiatu

W dalszym ciągu nie znamy oficjalnych wyników dotyczących składu nowej rady powiatu. Z nieoficjalnych źródeł wynika, iż w okręgu pierwszym (obejmującym swoim zasięgiem miasto Chojnów) przedstawicielami zostali: Grzegorz Bartłomiej Gapski, Joanna Maria Józefczuk, Dariusz Robert Wołoszyn i Robert Wierzbicki.

czytaj dalej »
20 listopad 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , Wszystkich komentarzy: 0
Gimnazjum nr 2 przystąpiło do konkursu TESCO- zapraszamy do głosowania!

Gimnazjum nr 2 im. Mikołaja Kopernika w Chojnowie przystąpiło do konkursu„TESCO dla szkół kulinarni odkrywcy”. Konkurs promuje zasady zdrowego odżywiania. Zespół konkursowy pod nazwą "Zdrowo Nakręceni 2” zrealizował filmik promujący zdrowy styl życia. Obecnie trwa głosowanie internautów.

czytaj dalej »
20 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Protokół wyników głosowania i wyników wyborów Wójta Gminy Chojnów

Po długim oczekiwaniu na oficjalne wyniki wyborów, dostępny jest protokół informujący o liczbie wyborców i wynikach głosowania na poszczególnych kandydatów na Wójta Gminy Chojnów. Dzięki niemu uzyskujemy szczegółowe informacje o liczbie oddanych głosów, a także różnicach w poparciu kandydatów na wójta.

czytaj dalej »
20 listopad 2014, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
Fascynujący świat fizyki w Galerii Piastów

Fizyka wcale nie jest trudna. Jest pasjonująca! Przekonaj się o tym, odwiedzając niezwykłe Eksperymentarium w legnickiej Galerii Piastów.

czytaj dalej »
19 listopad 2014, Maciek, Wszystkich komentarzy: 0
"Nowy" wodospad w Konradówce!
W ostatnich miesiącach informowaliśmy o postępie prac związanych z przebudową jazu w pobliskiej Konradówce. Wstępnie udało nam się ustalić, że modernizacja potrwa do końca bieżącego roku. Jak się okazało nie było większych przeszkód podczas naprawy. Na dzień dzisiejszy mieszkańcy Konradówki mogą cieszyć oko nowym wodospadem, który na pewno nie ulegnie podobnemu uszkodzeniu, jak jego poprzednik.
czytaj dalej »
19 listopad 2014, Galeria Piastów , Wszystkich komentarzy: 0
Future Folk w Kręgielni Play City

Kręgielnia Play City mieszcząca się na IV piętrze Galerii Piastów już w najbliższą sobotę o godzinie 22:00 zaprasza na wyjątkowy koncert – Staszek Karpiel Bułecki, Szymon Hyc – Magdzin i Matt Kowalski, czyli Future Folk!

czytaj dalej »
19 listopad 2014, admin, Wszystkich komentarzy: 0
MARSZ SZLACHETNEJ PACZKI
Już w sobotę 22 listopada zostanie otwarta baza rodzin, które potrzebują naszego zaangażowania. Z tej okazji w Chojnowie,spod Liceum Ogólnokształcącego, o godzinie 14 ruszy Marsz Szlachetnej Paczki, który będzie świetną okazją by zakomunikować całemu miastu o tym wydarzeniu. Każdy, kto jeszcze nie miał możliwości by usłyszeć o tym projekcie, będzie miał szansę by to nadrobić.
czytaj dalej »
21 listopad 2014, UKK Oriens MTB, Wszystkich komentarzy: 0
Wyróżnienia dla UKK Oriens MTB podczas Dolnośląskiej Gali Kolarstwa w Dzierżoniowie
W miniony piątek, w Dzierżoniowie, odbyła się Dolnośląska Gala Kolarska. Tego popołudnia sala w Kinoteatrze Zbyszek przy ul. Swidnickiej zapełniła się najlepszymi zawodnikami z naszego województwa. Na tej imprezie nie zabrakło również chojnowskiego akcentu w postaci UKK Oriens MTB. Na sali widowiskowej pojawili się młodzi adepci dwóch kółek z naszego miasta, którzy osiągali znaczące sukcesy podczas minionego sezonu.
czytaj dalej »
18 listopad 2014, Galeria Piastów, Wszystkich komentarzy: 0
 Kilometry lecą, ceny spadają!
Już w najbliższą sobotę w godzinach 10:00 – 18:00 przyjdź go Galerii Piastów i aktywnie pomagaj dzieciom! Skorzystaj z jednej z rowerków stacjonarnych na dużym patio i kręć z nami kilometry!
czytaj dalej »
18 listopad 2014, Gimnazjum nr 2 w Chojnowie , Wszystkich komentarzy: 0
Zapraszamy na Bal Andrzejkowy z Gimnazjum nr 2 w Chojnowie!!

Nie masz jeszcze sprecyzowanych planów andrzejkowych? A masz ochotę na doskonałą zabawę w doskonałym towarzystwie, przy akompaniamencie zespołu „Laszkiewicze”? Zapraszamy na charytatywny Bal Andrzejkowy, który rozpocznie się o godz. 20:00 w świetlicy wiejskiej w Osetnicy 22 listopada br.

czytaj dalej »