facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - listopad 2018

30 listopad 2018, Partnerstwo,

Polacy coraz chętniej sięgają po wielofunkcyjne urządzenia gospodarstwa domowego. Ich zaletą jest atrakcyjna cena, oszczędność miejsca i przede wszystkim funkcjonalność. Doskonałym przykładem sprzętu, który cieszy się rosnącą popularnością w domach i biurach jest odkurzacz piorący. Zobacz, dlaczego warto w niego zainwestować.

czytaj dalej »
30 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policjanci z naszego regionu, w związku z wieczorem andrzejkowym, zapowiadają nasilone działania prewencyjno-kontrolne na drogach całego powiatu legnickiego.
czytaj dalej »
30 listopad 2018, madzia08021988, Wszystkich komentarzy: 0

Ochotnicza Straż Pożarna w Jaroszówce przyłączyła się do zbiórki darów rzeczowych dla dzieci chorych na nowotwory. Pomysłodawcą oraz koordynatorem akcji jest Stowarzyszenie "Ochotnicza Straż Pożarna. Grupa Ratownictwa Specjalistycznego. Strażacy Wspólnie przeciw Białaczce".

czytaj dalej »
30 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 6

Zakończono prace przy nowej kładce nad rzeką Skorą, łączącą ulicę Matejki z ulicą Paderewskiego. Przeprawa - czekająca jeszcze na odbiór - powstała w miejscu dawnej kładki, którą dzisiaj pamiętają jedynie starsi mieszkańcy Chojnowa. O dawnym mostku dziś przypominają nam fotografie - te możemy Wam pokazać dzięki uprzejmości pana Jerzego Kucharskiego.

czytaj dalej »
29 listopad 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na nadchodzący weekend.

czytaj dalej »
29 listopad 2018, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 30 listopada do 6 grudnia 2018 roku.

czytaj dalej »
29 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Bez zaskoczeń na drugiej sesji Rady Gminy Chojnów - kierownictwo rady uzupełnili dwaj dotychczasowi wiceprzewodniczący - Renata Ostropolska oraz Bartosz Chwałek.
czytaj dalej »
12 listopad 2018, Partnerstwo,

Potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Zdecydowaliśmy się na zaciągniecie pożyczki w banku, jednak nie powiodło się. Odmowa udzielenia pożyczki przez bank może wynikać z różnorodnych czynników. Jednak w takiej sytuacji nie można się poddawać. Zatem co zrobić, kiedy bank odmówił udzielenia pożyczki? W każdej sytuacji można znaleźć optymalne rozwiązanie. Piszemy o tym w naszym poradniku.

czytaj dalej »
28 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Idziesz do parku z psem bez smyczy? Może grozić Ci grzywna. Urząd Miejski przypomina o zasadach, jakie obowiązują użytkowników lokalnych parków i zieleńców. Zobacz, jakie zachowania zostały uznane za zabronione.
czytaj dalej »
28 listopad 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Jak informuje Urząd Miejski, gwiazdami przyszłorocznych Dni Chojnowa będą Wilki i Weekend. Impreza odbędzie się w drugi weekend czerwca 2019 roku.
czytaj dalej »