facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - grudzień 2016

31 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 mieli okazję wziąć udział w zajęciach w ramach programu "ALFA", ukierunkowanego na podnoszenie świadomości i kształtowania pożądanych postaw i zachowań w sytuacji zagrożeń o charakterze terrorystycznym.

czytaj dalej »
30 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 3

Koniec roku to czas podsumowań - zobaczmy więc jakie inwestycje poczyniło miasto Chojnów w tym roku.

czytaj dalej »
30 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

czytaj dalej »
30 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

6 stycznia obchodzić będziemy Epifanię - Objawienie Pańskie, znane potocznie pod nazwą święta Trzech Króli. Od lat właśnie w ten dzień w wielu polskich miastach organizowane są różnorakie wydarzenia, mające na celu uczcić objawienie się Boga człowiekowi. Chojnowskie parafie, wraz ze społecznością lokalną z tej okazji organizują po raz pierwszy Orszak Trzech Króli.

czytaj dalej »
29 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Wszyscy zapewne poddali się gorączkowym przygotowaniom do sylwestrowej nocy, jutro jednak warto będzie zrobić sobie małą przerwę i wybrać się do chojnowskiego Kina Kultura.

czytaj dalej »
29 grudzień 2016, Helios Legnica, Wszystkich komentarzy: 0
Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 30 grudnia 2016 roku do 5 stycznia 2017 roku.
czytaj dalej »
29 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 6

Chojnowscy zbóje muszą mieć się na baczności - lokalny komisariat, dzięki wsparciu Komendy Głównej i lokalnych samorządów powiększa swoją flotę o nowy samochód. Uroczyste przekazanie kluczyków miało miejsce dzisiaj w godzinach przedpołudniowych - uroczystość swoją obecnością zaszczycili przedstawiciele samorządów oraz m.in. Komendant Miejski Policji w Legnicy.

czytaj dalej »
29 grudzień 2016, KMP Legnica, Wszystkich komentarzy: 1
Przed nami noc sylwestrowa, kojarząca się przede wszystkim z zabawą i radością. Niech beztroska, czy bezmyślna zabawa nie zepsują nam tak długo wyczekiwanej nocy! Nie ryzykujmy i powitajmy z radością oraz w pełnym zdrowiu Nowy Rok!
czytaj dalej »
29 grudzień 2016, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (30 grudnia) seanse filmu „Ukryte piękno” w legnickim kinie Helios.

czytaj dalej »
28 grudzień 2016, admin, Wszystkich komentarzy: 0

Ruszył kolejny plebiscyt portalu LCA.PL i Gazety Legnickiej na Najpopularniejszego Sportowa i Trenera. W chwili obecnej trwa głosowanie na najpopularniejszych zawodników reprezentujących kluby w Legnicy - na początku stycznia do rywalizacji dołączą sportowcy z ośmiu gmin powiatu legnickiego.

czytaj dalej »