facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - grudzień 2017

30 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

czytaj dalej »
31 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

W miniony piątek odwiedziliśmy bokserów trenujących w klubie Champion Chojnów. Jak drużyna podsumowuje mijający rok i jakie są plany na przyszłość? Czy Chojnów doczeka się olimpijczyka i czy planowane są kolejne gale bokserskie? Zapytaliśmy o to trenera Arkadiusza Lewandowskiego.

czytaj dalej »
29 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Już za kilka dni hucznie pożegnamy rok 2017. Jaki on był? Przypomnijmy sobie najważniejsze tegoroczne wydarzenia w naszych gminach.
czytaj dalej »
29 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Sylwester bez alkoholu? To raczej rzadkość. Należy jednak pamiętać, że za kierownicą obowiązuje jedynie trzeźwe myślenie. W okresie sylwestra policja na drogach powiatu legnickiego prowadzić będzie wzmożone działania pod kątem trzeźwości kierujących.
czytaj dalej »
29 grudzień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar kona Helios w Legnicy. Ważny od 29 grudnia 2017 do 4 stycznia 2018 roku.

czytaj dalej »
28 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 1
Basen Miejski w Chojnowie od kilku lat reklamuje się mianem najnowocześniejszej pływalni w zagłębiu miedziowym. Nic więc dziwnego, że obiekt cieszy się zainteresowaniem nie tylko w Chojnowie; basen odwiedzany jest licznie przez gości z sąsiednich gmin i miast. Dużą część przybyszy stanowią mieszkańcy Złotoryi, która swoim mieszkańcom fundować będzie autobusy na chojnowską pływalnię.
czytaj dalej »
28 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
29 grudnia w Świetlicy Wiejskiej w Niedźwiedzicach odbędzie się świąteczno-noworoczna sesja Rady Gminy Chojnów.
czytaj dalej »
27 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji zaprasza wszystkich chętnych na warsztaty twórcze, w trakcie których każdy będzie mógł stworzyć własną unikalną maskę zapustną wraz z elementami kostiumu.
czytaj dalej »
27 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Mamy dla Was wejściówki na piątkowe (29 grudnia) seanse filmu „Król rozrywki” w legnickim kinie Helios.

czytaj dalej »
26 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Polska kultura może pochwalić się licznymi bożonarodzeniowymi zwyczajami, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie i ściśle przestrzegane.

czytaj dalej »