facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - grudzień 2017

13 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
16 grudnia, czyli w najbliższą sobotę w sali widowiskowej Domu Kultury odbędzie się koncert "Muzyczna Bombonierka".
czytaj dalej »
13 grudzień 2017, UKKS "Oriens", Wszystkich komentarzy: 0

Uczniowski Klub Kolarski Stowarzyszenie „ORIENS” serdecznie dziękuje Firmie Kryszczuk Sp. z o.o. sk. za bezpłatne wykonanie podpórek treningowych dla kolarzy.

czytaj dalej »
12 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej informuje o planowanej przerwie w dostawie wody.
czytaj dalej »
12 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W minioną sobotę zawodnicy LMKS SFORA Chojnów gościli w Śremie na czwartej, finałowej kolejce Ligi Taekwondo Wesołek XVII. Skromna, 9-osobowa ekipa rywalizowała w konkurencjach sprawnościowych, układach formalnych i walkach.
czytaj dalej »
11 grudzień 2017, Grono Pedagogiczne ZSP Rokitki, Wszystkich komentarzy: 0
18 uczniów ze szkoły w Rokitkach wybrało się w czwartek do Chojnowa, aby przekazać pensjonariuszom „Niebieskiego Parasola” kartki i pierniki. Wśród tego grona byli uczniowie z klas 4 -7.
czytaj dalej »
11 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0

12 grudnia w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego odbędzie się budżetowa sesja Rady Miejskiej Chojnowa. Początek obrad zaplanowano na godzinę 13:00.

czytaj dalej »
11 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
8 grudnia w klimatyzowanej sali Domu Schrama odbyła się prezentacja najnowszej książki autorstwa harcmistrza Jerzego Sobczaka pt. "Historia chojnowskiego harcerstwa". Spotkanie autorskie poprowadziła Barbara Landzberg - dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie, instytucji odpowiedzialnej za wydanie książki.
czytaj dalej »
11 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do poważnie wyglądającego wypadku drogowego doszło dzisiaj przed południem na węźle Chojnów. W kolizji brały udział dwa samochody, w których znajdowały się trzy osoby. Poszkodowani zostali odwiezieni do szpitala.
czytaj dalej »
14 grudzień 2017, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0

Zima to czas, kiedy mamy odrobinę czasu wolnego i pragniemy wykorzystać go na spędzenie czasu w gronie najbliższej rodziny. Najlepszym sposobem jest więc zorganizowanie wspólnego wyjazdu na narty. Musisz jednak zdawać sobie sprawę z tego, że wybranie konkretnego miejsca, gdzie warto spędzić ferie, nie jest takie proste. Dlatego przeczytaj poniższe porady, aby wybrać takie miejsce, dzięki któremu Twoja rodzina będzie bezpieczna i spędzi wyjątkowy czas na świeżym powietrzu.

czytaj dalej »
10 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Do świąt jeszcze sporo czasu, jednak już teraz ulice naszego miasta zdobią tysiące kolorowych ozdób i rozświetlają setki tysięcy kolorowych światełek. W klimat świąt Narodzenia Pańskiego przybliżył nas dzisiejszy Jarmark Bożonarodzeniowy.
czytaj dalej »