facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - grudzień 2017

10 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Przed nami kolejny konkurs, tym razem skierowany do dzieci! Do rozdania mamy 2 pojedyncze wejściówki do Parku Rozrywki Play City, który mieści się w Galerii Piastów w Legnicy.

czytaj dalej »
08 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Jak zwykła mawiać Wisława Szymborska – „Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła”.

czytaj dalej »
08 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Po zmroku chojnowski Rynek rozświetla się blaskiem tysięcy światełek - a będzie ich jeszcze więcej. Dzisiaj na centralnym placu miasta pojawiła się jeszcze jedna ozdoba - renifer z saniami, na które będzie można wsiąść.
czytaj dalej »
14 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie z dr Wojciechem Drzewickim, prof. Henrykiem Marszałkiem oraz mgr Krzysztofem Moskwą - uczestnikami tegorocznej wyprawy do południowoamerykańskiego Chile. W ramach wydarzenia otwarta zostanie także wystawa fotografii Wojciecha Drzewickiego "Chile 2017".
czytaj dalej »
08 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Miłosz Pisarski aby żyć, potrzebuje przeszczepu szpiku od osoby posiadającej zgodne DNA. Już 12 grudnia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Witelona w Legnicy odbędzie się kolejna akcja poszukiwania dawcy.
czytaj dalej »
07 grudzień 2017, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Jak tam Wasze plany na weekend? Może skusicie się na mały wypad do kina? Na zachętę prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura.

czytaj dalej »
07 grudzień 2017, Sponsorowane, Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 8 do 14 grudnia 2017 roku.

czytaj dalej »
07 grudzień 2017, Partnerstwo,
Już 17.12.2017 Escape Room Legnica Składnica Szyfrów swój najnowszy pokój otwiera w… Galerii Piastów! Będzie to jedna z atrakcji Parku Rozrywki Play City. Jak za dotknięciem magicznej różdżki przeniesiemy do świata czarodziejów, magów i mocy wyższych. Wszyscy, którzy przekroczą próg pokoju będą musieli podjąć się próby odnalezienia mistycznej tajemnicy życia wiecznego.
czytaj dalej »
07 grudzień 2017, Magdalena Rzeszowska, Wszystkich komentarzy: 0

3 grudnia w hali sportowej przy ul. Matejki w Chojnowie, Klub Sportowy „Talent Chojnów” dla swoich najmłodszych piłkarzy zorganizował sportowe Mikołajki.

czytaj dalej »
07 grudzień 2017, admin, Wszystkich komentarzy: 0
20 listopada zostało ogłoszone zamówienie publiczne dotyczące modernizacji pokrycia dachowego budynku Urzędu Miejskiego w Chojnowie.
czytaj dalej »