facebook twitter nk
Ładuję

Archiwum - grudzień 2018

31 grudzień 2018, Kasia_, Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Wielkimi krokami zbliża się Nowy Rok! Życzymy Wam dziś szampańskiej zabawy!

czytaj dalej »
31 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 1
5 stycznia w sali widowiskowej chojnowskiego Domu Kultury odbędzie się koncert kolęd. Na wydarzenie zaprasza Burmistrz Miasta Chojnowa oraz Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji.
czytaj dalej »
31 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 16
Jan Paweł II został patronem nowej osiedlowej uliczki w Chojnowie - taką decyzję na dzisiejszej sesji podjęli radni miasta.
czytaj dalej »
31 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Zmiany na stanowiskach w Urzędzie Miejskim. Z funkcji skarbnika zrezygnowała Anna Rybarczyk - na jej miejsce wybrany został Dariusz Subocz, który przez najbliższe miesiące będzie dzielił funkcję skarbnika miasta Chojnowa z obowiązkami skarbnika powiatu jaworskiego.
czytaj dalej »
31 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
6 stycznia obchodzić będziemy święto Objawienia Pańskiego. Tradycyjnie w Polsce jak i na całym świecie w tym dniu organizowane są Orszaki Trzech Króli. Podobne wydarzenie po raz trzeci odbędzie się również w Chojnowie.
czytaj dalej »
29 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Wydział Gospodarki, Planowania i Ochrony Środowiska Urzędu Gminy Chojnów opublikował harmonogram wywozu odpadów komunalnych w 2019 roku.
czytaj dalej »
28 grudzień 2018, Partnerstwo, Wszystkich komentarzy: 0
Każda pora roku rządzi się swoimi prawami. Przepiękną i pełną uroku jest zima, która nie zawsze obdarowuje nas wielkimi zaspami śniegu, ale powoduje na pewno utrudnienia w chodzeniu. Oblodzone powierzchnie chodników przysypane cienką warstwą zimowego puchu wymagają od nas dobrego, odpowiedniego na tę porę roku obuwia...
czytaj dalej »
28 grudzień 2018, Partnerstwo,

Prezentujemy repertuar kina Helios w Legnicy. Ważny od 28 grudnia 2018 do 3 stycznia 2019 roku.


czytaj dalej »
28 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
Policja podsumowała działania pn. "Boże Narodzenie 2018". W ciągu ostatnich dni na drogach powiatu legnickiego i miasta Legnicy czuwali policjanci różnych pionów Komendy Miejskiej Policji w Legnicy. Niestety nie dla wszystkich kierujących spotkanie z nimi zakończyło się bez konsekwencji...
czytaj dalej »
27 grudzień 2018, admin, Wszystkich komentarzy: 0
W związku z aktualną sytuacją epizootyczną dotyczącą wysokiego ryzyka wystąpienia wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI), Powiatowy Lekarz Weterynarii w Legnicy przypomina o stosowaniu zasad bioasekuracji wśród hodowców drobiu.
czytaj dalej »