facebook twitter nk
Ładuję

[KONKURS WALENTYNKOWY] Rozdajemy bilety na Planetę Singli 3! Wyjdź do kina z chojnow.pl

Autor Kasia_
Data utworzenia: 13 luty 2019, 19:56 Wszystkich komentarzy: 0

Drodzy Czytelnicy! Z okazji zbliżających się walentynek przygotowaliśmy dla Was konkurs!

Do wygrania będą pojedyncze wejściówki na piątkowe (15 lutego) seanse filmu „Planeta Singli 3” w legnickim kinie Helios.

Żeby zawalczyć o wygraną, należy wziąć udział w naszej walentynkowej zabawie.

POKAŻCIE NAM MIŁOŚĆ!

Możecie napisać nam, czym dla Was jest miłość, możecie wysłać nam zdjęcie z ukochaną osobą, a może macie inny pomysł? Forma jest dowolna! Pamiętajcie jednak, że doceniamy kreatywne odpowiedzi!

Odpowiedzi możecie publikować pod konkursowym postem na naszym profilu na Facebooku oraz przesyłać na naszego maila: konkursy@chojnow.pl.

Zapraszamy do udziału w konkursie i życzymy Wam duuuuuuużo miłości!

WYNIKI
Do kina zapraszamy Magdalenę Święs, Ewę Władysz, Angelikę Mężyk, Kasię Krupę oraz Malwinę Malinę. Życzymy udanego seansu!


----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez Administratora Danych Osobowych (ADO): BIG FORM Sp. z o.o. Sp. k. ul.Kościuszki 28, 59-225 Chojnów, o nr NIP 691-25-03-343, REGON 022263900,e-mail:portal@chojnow.pl, Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu – IX Wydział Gospodarczy, KRS – Nr rej. 0000476446 w celu udziału w konkursie oraz zapewnienia jego transparentności i promocji, poprzez opublikowanie danych zwycięzców na stronie internetowej organizatora oraz upublicznianie wizerunku zwycięzcy na stronie internetowej organizatora. ADO przetwarza przekazane dane osobowe z zachowaniem przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Dane będą przetwarzane do czasu realizacji niniejszego konkursu, a następnie umieszczone na czas nieokreślony w ogłoszeniu o wynikach konkursu na portalu www.chojnow.pl. Uczestnik konkursu ma prawo dostępu do treści przekazanych danych osobowych, prawo do ich poprawiania, uzupełniania, uaktualniania, sprostowania, jak również prawo wniesienia w każdym czasie sprzeciwu wobec przetwarzania danych, a także żądania ich usunięcia. Uczestnikowi przysługuje również prawo do złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.