facebook twitter nk
Ładuję

Poznaliśmy wykonawców inwestycji na ulicy Matejki oraz Wyspiańskiego

Autor admin
Data utworzenia: 16 kwiecień 2019, 15:48 Wszystkich komentarzy: 1

Trwa postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na budowę nawierzchni ulicy Matejki oraz przebudowę chodnika ulicy Wyspiańskiego. Urząd Miejski przekazał informację o wyborze najkorzystniejszych ofert.

O planach Urzędu Miejskiego odnośnie ulicy Jana Matejki informowaliśmy na początku marca. Inwestycja ma objąć swoim zasięgiem odcinek od ulicy Reja do nowej kładki. Z uwagi na ograniczenia terenowe, projekt zakłada budowę jezdni z szarej kostki betonowej mieszczącej się w istniejącej szerokości 3 m z lokalnymi poszerzeniami do szerokości 4 - 5 metra. Ponadto plany zakładają budowę chodnika z grafitowej kostki betonowej o szerokości 1,0 - 1,50 m, przebudowę zjazdu do ulicy Reja oraz budowę odwodnienia.

Najkorzystniejszą ofertę w przetargu złożyła firma OL-GARDEN z Legnicy - jej cena wyniosła 316 445,05 zł.

Plany dotyczące ulicy Wyspiańskiego zakładają wymianę nawierzchni chodnika od strony zachodniej. Aktualny trakt pieszy wykonany jest betonowych płyt, miejscami zastąpionych kostką betonową. Stan nawierzchni w wielu miejscach można określić można jako bardzo zły.

Nowa nawierzchnia na całej długości - podobnie jak z drugiej strony - wykonana zostanie z szarej kostki betonowej.

W przetargu najkorzystniejszą ofertę złożyła chojnowska firma brukarska GRANIT-BRUK - jej cena wyniosła 146 370 złotych.

Komentarze

Miałem nadzieję,że zrobią tą straszną drogę aż do bazaru,a tu tylko do nowej kładki,masakra,że juz nie można było pociągnąć tych parunastu metrów.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.