facebook twitter nk
Ładuję

Rozbiórka budynku na terenie Gimnazjum nr 1

Autor admin
Data utworzenia: 14 czerwiec 2019, 15:45 Wszystkich komentarzy: 2

Trwa rozbiórka jednego z budynków szkolnych przy ulicy Reymonta. Wkrótce na jego miejscu powstanie plac zabaw.

Niewielki parterowy budynek został wybudowany w latach 70. XX wieku. Pierwotna koncepcja zakładała jego adaptację na garaże, ostatecznie jednak wewnątrz urządzono sale lekcyjne zajęć praktyczno-technicznych i plastycznych.

Od kilku lat obiekt ze względu na swój fatalny stan techniczny był nieużywany. Decyzja o rozbiórce została przyśpieszona planami inwestycyjnymi związanymi ze szkołą przy placu Reymonta, która już od września stanie się siedzibą Szkoły Podstawowej nr 3.

Plany zakładają, że w miejscu rozbieranego budynku powstanie plac zabaw. O potrzebie jego budowy od roku głośno mówią rodzice uczniów SP3.Komentarze

Dlaczego postów związanych z Rafałem Wyciszkiewiczem nie można komentować, wiem że tak jest jak art jest sponsorowany, ale tutaj, to jakaś cenzura? No nic odniosę się tutaj do jego (wernisażu) w myśl powiedzenia Prawdziwa cnota krytyk się nie boi,. Niechaj występek jęczy i boleje
zgłoś komentarz
Z tym wernisażem to nie przesadzajcie, zwykła wystawa zdjęć, i to raczej ciężko powiedzieć czy dobrych, czy złych. Są tak makabrycznie oszpecone w programem do obróbki zdjęć że są bardzo nienaturalne, maksymalny kontrast i nasycenie nie są drogą sukcesu, raczej negatywnie wpływają na finalny efekt. Może gdyby nie to, te zdjęcia były by nawet dobre, ale tak ciężko ocenić skoro ich twórca sam je tak sam szpeci. Uprzedzam, proszę mi tu nie pisać, zrób lepsze itp bo je od paru lat robię zawodowo, i trochę już się na tym znam. Gdyby klient przyniósł coś takiego do fotolabu, to zrobiłam by wszystko żeby zdjęcia obrobić jeszcze raz, bo szkoda było pieniędzy i czasu na takie reprodukcje, no chyba że ktoś lubi lazurowe niebo zamiast atolu wód i jaskrawą fluorescencyjną trawę. Takie szczegóły jak korekcja obiektywu, czy usunięcie aberracji fotochromatycznej od amatora nie wymagam, choć robiąc zdjęcia tyle lat już powinien nad tym panować.
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.