facebook twitter nk
Ładuję

Co jest grane w chojnowskim Kinie Kultura?

Autor admin2
Data utworzenia: 16 styczeń 2020, 21:35 Wszystkich komentarzy: 0

Prezentujemy repertuar chojnowskiego Kina Kultura na najbliższy weekend. Zachęcamy do zapoznania się z rozpiską seansów.

MAYDAY

piątek, godz. 18.00

sobota, godz. 18.00

niedziela, godz. 18.00

Nowa polska komedia, którą wyreżyserował Sam Akina. W rolach głównych zobaczymy śmietankę polskiego kina, czyli m.in. Piotra Adamczyka, Annę Dereszowską, Weronikę Książkiewicz oraz Adama Woronowicza.

Okazuje się, że każde pospiesznie wymyślone męskie kłamstewko w późniejszym czasie ma kolosalne skutki. Podczas seansu czekają nas wielokrotne zwroty akcji, lawina nieprzewidzianych zdarzeń i zabawne pomyłki. Wszystko za sprawą głównego bohatera (w tej roli Piotr Adamczyk), który wiedzie podwójne życie, mając… dwie żony. Przez lata żadna z nich nie wie o drugiej. Czy Jankowi uda się nadal utrzymać swoją tajemnicę w sekrecie? Z pewnością nie będzie to łatwe zadanie!ś


PSY. W IMIĘ ZASAD

piątek, godz. 20.00

sobota, godz. 20.00

niedziela, godz. 20.00

Polski film sensacyjny w reżyserii Władysława Pasikowskiego. Na ekranie zobaczymy m.in. Bogusława Lindę, Cezarego Pazurę oraz Marcina Dorocińskiego.

Franz Maurer wychodzi z więzienia po 25-latach i próbuje odnaleźć się w nowej, zupełnie nieznanej mu rzeczywistości. Co czeka w Polsce na człowieka, który przez ostatnie 25 lat był odseparowany od świata i nie wie, jak wielkie zmiany zaszły? Co przyniesie ponowne spotkanie Franza i „Nowego”? Jedno jest pewne – zmieni się wiele.


MISIEK I CHIŃSKI SKARB

sobota, godz. 14.00; 16.00

niedziela, godz. 14.00; 16.00

Animowany film przygodowy. Tytułowy Misiek po przygodach w Nowym Jorku zyskał sympatię widzów na całym świecie. Teraz mamy więc okazję ponownie zobaczyć go na dużym ekranie, choć w zupełnie innej scenerii. Naszego ulubieńca czeka moc niesamowitych przygód. Misiek wraz z nowo poznanym przyjacielem uda się na poszukiwanie starożytnej figurki, która jest kluczem do legendarnego skarbca pełnego złota.

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.