facebook twitter nk
Ładuję

„Razem łatwiej i lepiej - młodzież i dzieci seniorom, seniorzy młodzieży i dzieciom"

Autor Powiat Legnicki
Data utworzenia: 15 czerwiec 2012, 13:18 Wszystkich komentarzy: 0
„Razem łatwiej i lepiej - młodzież i dzieci seniorom, seniorzy młodzieży i dzieciom"
Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Diecezji Legnickiej we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną oraz Miejskim Ośrodkiem Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie serdecznie zaprasza do udziału w dolnośląskim konkursie na pracę w formie literackiej lub plastycznej pn. „Razem łatwiej i lepiej - młodzież i dzieci seniorom, seniorzy młodzieży i dzieciom".

Prace konkursowe powinny ukazywać więzi między dziećmi, młodzieżą i seniorami, propagować otwartość i zrozumienie dla osób w różnym wieku, wspierać potrzebę niesienia pomocy międzypokoleniowej.

Prace należy składać w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie do 16 lipca 2012 r. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas pikniku wakacyjnego w dniu 26 lipca 2012 r. w Chojnowie.

Konkurs odbywa się w ramach zadania wspieranego przez Urząd Marszałkowski pn.: „Wsparcie dla rozwoju społeczeństwa obywatelskiego i solidarności międzypokoleniowej poprzez wzmocnienie postaw pro-rodzinnych i pro-obywatelskich wśród młodzieży i osób dorosłych z terenu powiatu legnickiego i okolic."

Regulamin konkursu dostępny na stronie internetowej: www.biblioteka.chojnow.eu


źródło: Powiat Legnicki


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.