facebook twitter nk
Ładuję

Festyn Rodzinny w Krzywej

Autor admin
Data utworzenia: 20 czerwiec 2012, 09:42 Wszystkich komentarzy: 0
Festyn Rodzinny w Krzywej

Pokazy strażackie, występ wrocławskiego zespołu Antrakt, pyszne domowe wypieki, jazda na quadach, dmuchany zamek dla dzieci, liczne konkursy – to tylko kilka z wielu atrakcji jakie przygotowali organizatorzy podczas odbywającego się w ostatnią niedzielę „Dnia Rodzinnego” w Krzywej.

„Sportowo i zdrowo, bo bezalkoholowo” – pod takim hasłem odbywał się Festyn Rodzinny w Krzywej. Impreza, której patronował Wójt Gminy Chojnów i Dowódca 10 Brygady Kawalerii Pancernej zgromadziła całkiem sporą liczbę gości. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się zawody sportowe w przeróżnych kategoriach – wystarczy wspomnieć konkurs w rzucie kaloszem na odległość by wyobrazić sobie tę różnorodność.


Męska część gości najlepiej bawiła się przy stoisku 10 Brygady Kawalerii Pancernej im. Stanisława Maczka gdzie chętni mogli zmierzyć się z interesującym wyzwaniem – korzystając z profesjonalnej broni spróbować ustrzelić cel. Nie było to łatwe zadanie, w grę wchodziły milimetry, każdy przypadkowy ruch gwarantował niepowodzenie.


Festyn Rodzinny w Krzywej był kolejną czerwcową imprezą plenerową, których nie brakuje w okolicy od kilku tygodni. Ryzyko, podjęte przez organizatorów – zabawa bez alkoholu – opłaciło się. Smucić może jedynie powtarzalność atrakcji na tych prawie cotygodniowych zabawach, jednak jeśli spojrzeć na ilość gości zarzut ten nie do końca okazuje się słusznym.


Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.