facebook twitter nk
Ładuję

Jurapark w Krasiejowie - wspanałe miejsce na spędzenie weekendu!

Autor Maciek
Data utworzenia: 26 wrzesień 2012, 10:10 Wszystkich komentarzy: 0
Jurapark w Krasiejowie - wspanałe miejsce na spędzenie weekendu!

Jurapark w Krasiejowie został otworzony w 2010r i od razu zyskał wielką popularność wśród zwiedzających. Może niektórzy z Państwa o nim słyszeli z tego właśnie też powodu warto wybrać się tam i przeżyć naprawdę wspaniałe chwile. Wycieczka jest znakomitą propozycją dla osób z dziećmi.

Zwiedzanie Juraparku rozpoczyna się od „Tunelu czasu”. Na sam początek wsiadamy do wagonika i rozpoczynamy nasza przygodę.


W trakcie wędrówki oglądamy film Powstanie świata, który daje wiele niesamowitych efektów tj. błyski, wybuchy, deszcz, padający śnieg. Jest to bardzo ciekawe doświadczenie. Zwłaszcza najmłodsi mają dużą frajdę. Wszystko jest bardzo realistyczne.Zaraz po przejechaniu tunelu mamy możliwość zwiedzenia ścieżki edukacyjnej z modelami ponad 200 dinozaurów. Ciekawym jest fakt, że w Juraparku znajduje się Pawilon Paleontologiczny, gdzie zobaczyć można zabezpieczone kości dinozaurów. Wszystkie okazy oglądamy przez przeszkloną podłogę.


Nie brakuje tutaj wszelkich rozrywek dla najmłodszych. Wartym uwagi jest Park Rozrywki, w którym płaci się Dinożetonami (1 sztuka – 3 zł). Dzieci znajdą tu dmuchańce, kolejkę szynową, basen z kulkami oraz wiele karuzel. Jest także Eurobungy oraz byk rodeo dla najodważniejszych.

Obiekt wyposażony jest t „małpi gaj” pełen zjeżdżalni, tunelów i przeszkód. Całość otoczona jest bajkowym prehistorycznym otoczeniem. Jest to miejsce unikalne.


Kolejna atrakcja to kino 5D. Jest to nowoczesny obiekt, który prócz trójwymiarowego obrazu daje wiele innych wrażeń zmysłowych tj. dotyk, zapach, ruch. Kino sprawia, że widz czuje się jakby znajdował się w realnie otaczającym go świecie. Na seans może jednocześnie wejść 24 osoby. Obiekt oferuje filmy oraz animacje dla najmłodszych m.in. „Dinozaury. Giganty Patagonii”, dla dzieci „Królik” oraz horror „Asylum”.
Dzieci powyżej 3 roku życia znajdą tutaj jeszcze coś co na pewno sprawi im nie lada frajdę. Jest to 12 metrowa wieża, z której można zjechać rurami znajdującymi się na trzech kondygnacjach osiągając znaczne prędkości. Kolejna atrakcja to huśtawka wysokości 7 metrów stylizowana na ptasie gniazdo. Dzieci, dzięki tak licznym możliwościom spędzenia czasu na pewno nie będą znudzone. Wstęp na plac zabaw jest zupełnie darmowy dla zwiedzających Jurapark.
Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.