facebook twitter nk
Ładuję

Muzyka, jedzenie, tańce, konkursy - Zabawa Opłatkowa w Piotrowicach za nami! (nowe zdjęcia)

Autor admin
Data utworzenia: 30 styczeń 2013, 15:18 Wszystkich komentarzy: 3
Muzyka, jedzenie, tańce, konkursy - Zabawa Opłatkowa w Piotrowicach za nami! (nowe zdjęcia)

26 stycznia 2013 r. w sali GOKiR w Piotrowicach odbyła się zabawa opłatkowa zorganizowana przez Sołtysa sołectwa Konradówka-Piotrowice oraz rada sołecką. Ilość zainteresowanych wspólną zabawa przerosła oczekiwania organizatorów – w Piotrowicach bawiło się ponad 250 osób!

Sobotnią uroczystość pięknym wykonaniem kolędy „Cicha Noc” rozpoczął Mirosław Zieliński, solista chojnowskiego chóru Skoranty. Przypomnijmy, że pan Mirosław tego samego dnia dał popis swoich umiejętności również podczas koncertu odbywającego się w Domu Schrama w Chojnowie.


Na stole Bożonarodzeniowym nie mogło również zabraknąć opłatka. Każdy kto miał ochotę poczęstował się białym chlebem i złożył życzenia swoim znajomym, przyjaciołom i innym gościom.

Uprzedzając fakty – zabawa była przednia. Muzyka z wykonaniu zespołu Laszkiewicze z Wojciechowa sama zachęcająca do tańca, suto zastawiony stół z główną atrakcją – pieczonym świniakiem, liczne konkursy, słowem – zabawa do białego rana.Warto dodać, że w Piotrowicach bawili się nie tylko mieszkańcy Chojnowa i okolic, lecz również osoby z Wrocławia, Jeleniej Góry, Lubina, Legnicy.


Na imprezie gościł również Wójt Gminy Chojnów – Mieczysław Kasprzak, ksiądz Dominik Sowiński, radni w osobach Zbigniewa Trawki oraz Romana Zimirskiego.

Organizatorzy serdecznie dziękują:

- sponsorom – Państwu Marcie i Andrzejowi Kupczyk oraz panu radnemu Ryszardowi Tajchman

- Pani Wandzie Safin, Pani Lucjanie Zimirskiej oraz Panu Henrykowi Działo za zaangażowanie i pomoc przy organizacji zabawy

- gospodarzowi sali - pani Krystynie Wilk za pomoc, zaangażowanie oraz wsparcie finansowe


WIĘCEJ ZDJĘĆ W GALERII

Komentarze

http://www.wiocha.pl/819592,My_mamy_dawac
zgłoś komentarz
zdjecia nie oddaja atmosfery nawet w czesci.dobra swinia nie jest zla
zgłoś komentarz
voivod ty chyba zazdrościsz żałuj że nie byłeś i tu elnino masz rację zdjęcia nie oddają panującej tam atmosfery
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.