facebook twitter nk
Ładuję

Tenis Stołowy w Chojnowie

Autor Sławek Henś
Data utworzenia: 28 wrzesień 2013, 12:24 Wszystkich komentarzy: 0
Tenis Stołowy w Chojnowie

K.S. Jerzmanka Jerzmanowice rozpoczął drugi sezon swojej działalności sportowej. Ze względu na rosnącą liczbę osób chętnych do gry w tenisa stołowego z naszego miasta i okolicy, w rozgrywkach drużynowych V ligi legnickiej wystawiliśmy w sezonie 2013/2014 dwie drużyny. Jesteśmy już po dwóch kolejkach ligowych.Oto wyniki oraz tabela po 2 kolejkach:dane pochodzą ze strony Dolnośląskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego


Cieszą dwa zwycięstwa naszej pierwszej drużyny, oby tak dalej(do IV ligi awansują dwie pierwsze drużyny). Miłe jest również, że na mecze przychodzi coraz więcej kibiców, m.in. nasze żony z dziećmi i rodzice naszych najmłodszych zawodników.

Od września treningi odbywają się na dwóch obiektach. Dzięki uprzejmości dyrektorów chojnowskich placówek oświatowych, panów Andrzeja Urbana (Gimnazjum nr 2 w Chojnowie) oraz Mariusza Kowalczyka (Powiatowy Zespół Szkół w Chojnowie), treningi odbywają się w dwóch miejscach:

- aula Gimnazjum nr 2 (poniedziałek, czwartek 16.00-18.00)

- sala gimnastyczna, ul. Małachowskiego (wtorek, środa i piątek 16.00-18.00)


Od pewnego czasu otrzymujemy również wsparcie finansowe:

Prezes Agencji Ochrony Pracy i Środowiska BHPE pan Paweł Pacuła przeznaczył środki finansowe na zakup stołu do gry firmy JOOLA,

Urząd Gminy Chojnów zakupił profesjonalne siatki, numerator meczowy i piłeczki do gry, Stowarzyszenie Jerzmanka opłaciła naszym zawodnikom licencje uprawniające do gry w tenisa stołowego.

Dziękujemy.

Mamy nadzieję że środki finansowe przeznaczone na nasz klub wpłyną w dużym stopniu na rozwój młodzieży z naszego regionu, nie tylko sportowy, ale przede wszystkim wychowawczy.


W imieniu K.S. Jerzmanka

Sławek HenśKomentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.