facebook twitter nk
Ładuję

Pożar przy ul. Sikorskiego (video)

Autor admin
Data utworzenia: 25 listopad 2014, 19:26 Wszystkich komentarzy: 3

Dziś około godziny 15.00 jeden z mieszkańców bloku przy ul. Sikorskiego 7 dostrzegł dym wydobywający się z ocieplenia dachowego budynku. Po zgłoszeniu podejrzenia pożaru, na miejscu pojawiła się chojnowska jednostka straży pożarnej. Godzinę później na miejsce zdarzenia przybyły również jednostki OSP Jaroszówka i OSP Niedźwiedzice.

Dzięki szybkiej interwencji jednostek straży pożarnej, nie było potrzeby ewakuacji mieszkańców. Strażacy są jednak zmuszeni do usunięcia części dachowego ocieplenia. Przyczyny powstania pożaru na chwilę obecną nie są znane.


Komentarze

nie ma z czego tak naprawdę robić sensacji, jedyne co się "zapaliło" to poszycie dachu, tzw. ocieplenie które nie paliło się, tylko TLIŁO SIĘ. Teraz strażacy starają się usunąć całe ocieplenie! autorowi radzę zapoznać się z faktami!
zgłoś komentarz
To ze nie widac dymu to nie znaczy ze to nie byl pożar,jak by sie "tliło " to by nie zdzierali calego dachu i nie lali tyle wody ze mieszkancòw bloku zalalo
zgłoś komentarz
A dokładnie co ci laiku nie odpowiada ?
Od tlicia się do pożaru nie wielka droga, dobrze że akcja rozpoczęła się przed momentem gdy tląca się warstwa izolacyjna przerodziła by się w płonący dach. Jak już zarzucasz komuś jakieś błędy to napisz co ci się nie podoba to ci wyjaśnię...
zgłoś komentarz

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.