facebook twitter nk
Ładuję

Tomasz Adamek i Roger Bloodworth potwierdzają swoją wizytę w Chojnowie!

Autor Maciek
Data utworzenia: 28 sierpień 2015, 13:46 Wszystkich komentarzy: 0

Ostatnie dni były bardzo emocjonujące dla reprezentanta naszego klubu Champion Chojnów Powiat Legnicki – Kamila Mroczkowskiego, który sparował z słynnym Tomaszem Adamkiem. Dzięki tym treningom nawiązała się spora współpraca na linii Bloodworth – Lewandowski, co finalnie przełożyło się na wizytę „Górala” w Chojnowie.

Jak już wcześniej informowaliśmy Tomasz Adamek miał zjawić się w naszym mieście w najbliższy weekend. Jak się jednak okazuje „Góral” spędzi ten czas z rodziną. Dopiero za tydzień, w sobotę 05 września słynny polski pięściarz pojawi się w Chojnowie. – Na pewno stworzymy możliwość, aby kibice z naszego miasta i okolic mogli spotkać się z Tomaszem i swobodnie porozmawiać. Oprócz mamy już zaplanowane popołudnie podczas którego „Góral” zwiedzi naszą salkę treningową i miasto. – powiedział Arkadiusz Lewandowski.

Oprócz Adamka w Chojnowie pojawi się jego trener Roger Bloodworth. Mieszkańcy naszego miasta będą mieli zatem możliwość poznania pana Tomasza na żywo, a nie tylko z fotela przed telewizorem.

Najprawdopodobniej 05 września o godzinie 19:00 w chojnowskim rynku pojawi się słynny „Góral”. O szczegółach wizyty poinformujemy na łamach portalu.

fot. www.sport.se.pl

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.