facebook twitter nk
Ładuję

Mirosław Dragan podał się do dymisji. Czarni Rokitki bez trenera!

Autor Maciek
Data utworzenia: 31 sierpień 2015, 10:04 Wszystkich komentarzy: 0

Człowiek, który uratował Czarnych Rokitki przed spadkiem do A klasy – Mirosław Dragan po wczorajszym spotkaniu podał się do dymisji. Wskutek braku wyników w końcówce ubiegłego sezonu, jak i na początku obecnego trener Dragan zdecydował się opuścić szeregi drużyny z naszej gminy. Taka decyzja była sporym zaskoczeniem dla Władz Klubu – Nie spodziewaliśmy się takiej decyzji ze strony Mirosława Dragana. Wiedzieliśmy, że wyniki nie są rewelacyjne, ale gra wyglądała dobrze. Przed obecnym sezonem pozyskaliśmy czterech nowych zawodników, którzy nie trenowali z nami wcześniej, dlatego też nie oczekiwaliśmy czegoś szczególnego na początku rundy. Nie myśleliśmy także o zmianie szkoleniowca – powiedział Bogdan Styrkowiec.

Mirosław Dragan, pomimo tego, że zrezygnował nadal zachowuje pogodę ducha – Trener musi wiedzieć kiedy odejść. Nie udało nam się pozbierać zespołu tak jakbyśmy chcieli, do tego doszły trzy porażki. Ja jestem z tych trenerów, którzy nie do końca trzymają się swojej posady. Uważam, że zespołowi , który prowadziłem potrzebny jest ktoś nowy, kto spróbuje to wszystko poukładać nieco inaczej. Niemniej jednak zawsze będę mile wspominał czas spędzony w Rokitkach, był to nowy okres w moim życiu, a każdy trener musi pracować w różnych konfiguracjach – powiedział Mirosław Dragan.

Były szkoleniowiec Czarnych spytany o możliwość zmiany decyzji nie pozostawił złudzeń – Staram się być stanowczy w tej kwestii. Po meczu z Grębocicami wydawało mi się, że idziemy w dobrym kierunku. Głównym problemem jest jak podkreślałem wcześniej wynik i to, co zobaczyłem w ostatnim meczu. Do tego doszła kontuzja Guta, która jak się zapowiada potrwa dłużej. Musiałem wpuszczać dublerów, którzy nie byli w stanie go zastąpić, do tego krótka ławka rezerwowych. Przed nami były różne ciężkie mecze. Mam nadzieję, że ktoś spokojnie poukłada ten zespół – podkreśla trener Dragan.

Zatem przygoda Mirosława Dragana z Czarnymi Rokitki dobiegła końca. Kto będzie nowym szkoleniowcem? – tego nie wiemy. Na pewno, jak tylko pojawią się jakieś propozycje powiadomimy o tym na łamach portalu.

Czarnym natomiast życzymy powodzenia w kolejnych spotkaniach ligowych!

Komentarze

Ten wpis nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

Dodaj Komentarz

Musisz być zalogowany, aby dodać komentarz.